Czy leki takie jak Asertin i Alpragen można stosować jednocześnie?

Dzień dobry. Cierpię na nerwicę lękową. Czy leki takie jak Asertin i Alpragen można stosować jednocześnie podczas leczenia? (Asertin rano, Alpragen wieczorem)

Co do leków się nie wypowiem. Jednakże chciałabym pani zasugerować podjęcie psychoterapii. Leki działają objawowo, natomiast psychoterapia pozwala zniwelować problem u jego źródła. Dzieki temu jest mniejsza szansa nawrotu choroby. Pozdrawiam