Czy lek Escitalopram 10mg pomaga na zaburzenia lękowo-depresyjne i na napady lęku?

Witam czy Lek Escitalopram10mg pomaga na zaburzenia lekkowo depresyjne i na napady lęku? I kiedy beda zauwazalne efekty?

W tego typu zaburzeniach najlepszą metodą leczenia jest psychoterapia. Leki jedynie działają objawowo, natomiast psychoterapia pozwala zniwelować problem u jego źródła. Pozdrawiam