Czy mogę połączyć CBD z seronilem?

Witam choruje na nerwice natręctw, od 2 miesięcy biorę seronil dawka 20mg, jest mi po nim lepiej niż bez, jednak problem z koncentracja itd. Boje się o przyszłość, przeszłosci tak jakby nie pamiętam po seronilu, każdy dzień zaczynam tak jakby od nowa. Strach że czegoś nie zrobiłem zapomniałem pojawia się ponieważ lek troche uposledza. Takie pytanko, poczytałem troche o CBD i nie spotkałem się z negatywną opinią, mam zamiar spróbować tego specyfiku. Mogę go połączyć z seronilem ?

Generalnie to polecam podjąć psychoterapię Poznawczo-behawioralną, która w przypadku nerwicy natrectw przynosi pozytywne rezultaty. Leki jedynie działają objawowo, natomiast psychoterapia pozwala zniwelować problem u jego źródła, dzieki czemu prawdopodobieństwo nawrotu maleje. Pozdrawiam