Czy leukocyty nie mieszące się w normie są wynikiem braku kalorii?

Dzień dobry, jestem obecnie w trakcje redukcji tkanki tluszczowej. Trwa to już pokolo 3 miesiecy. Cwicze codziennie, do tego dochodzi wysilek z pracy. Ze wszystkich wyników krwi i prob watrobowych, oraz badan moczu, glukozy, lipidow etc. 4 są poza normą. Mianowicie: Leukocyty 4,18 tys/µl 4,2 9,1 L MCHC 37,1 g/dl 32,3 36,5 H Monocyty 12,7 % 2,0 10,0 H Bilirubina całkowita 1,60 mg/dl 0,30 1,20 H Suplementuję się odzywką białkową. Biorę też antydeporesanty. Tritico i Venlectine. W związku z tym pytanie. Czy te wyniki mogą być spowodowane, zbyt intensywnym i dlugotrwalym przetrenowaniem organizmu i ew. deficytem kalorycznym? Czy powinienem się niepokoić? Czy póki co spróbować więcej odpoczywać? Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu