Czy liposukcja wodna jest dostępna w Polsce?

szanowni panstwo uprzejmie prosze o informacje czy liposukcja wodna jest dostepna w polsce

Witam Pana,
TAK ,liposukcja wodna jest dotępna w Polsce
Body Jet to alternatywa standardowego zabiegu liposukcji klasycznej. Zabieg Body Jet wykorzystuje strumień płynu fizjologicznego podawany bezpośrednio kaniulą w miejsce działalności chirurga. Zaaplikowany strumień soli fizjologicznej powoduje zwiększenie ilości płynu w przestrzeni międzykomórkowej co w konsekwencji rozrzedza tkankę tłuszczową. Ta sama sonda odsysa jednocześnie rozrzedzoną tkankę tłuszczową,
Pozdrawim Katarzyna Mudel