Pole dance na cellulit wodny

Witam, mam pytanie odnośnie cellulitu.Jestem osoba szczupłą i pewnie mam cellulit wodny...staram się walczyc z nim,ale czy zamiast np. siłowni mogłabym chodzic na pole dance?To taniec który łączy ze sobą akrobatykę,fitness i taniec.Czy jak będę chodzic np. 2 razy w tygodniu,to pozbede się cellulitu?POzdrawiam

Witam,
oczywiście aktywność fizyczna jest wskazana, pole dance na modeluje całe ciało i wzmacnia je. Niestety cellulit to głównie sprawa odżywiania, trzeba odstawić cukier, używki i gotowe posiłki. Zdrowe odżywianie i picie odpowiedniej ilości wody w połączeniu z wysiłkiem fizycznym da dobre rezultaty w zwalczaniu cellulitu.
Pozdrawiam

Witam,
polecam systematyczne np.3x wtyg pływanie, 30-45min aktywnego pływania - super wysmukla. Pole dance jeżeli tylko ma Pani ochotę, jak najbardziej.Co doi siłowni - proszę porozmawiać z trenerem, powiedzieć co Pani chce osiągnąć i żeby dobrała odpowiednie ćwiczenia, Pani ma spalać tkankę tłuszczową a nie budować mięsnie.
Polecam także 3x w tyg zrobić sobie peeling ud, pośladków a potem nasmarować kremem ujędrniającym, antycelulitowym (bez efektów chłodzących czy rozgrzewających) i owinąć ściśle folią spożywczą, pod koc na ok 30min-1godz. Daje fajny efekt.
Pozdrawiam