Czy macica mogła się jeszcze nie wygoić?

witam. w listopadzie miałam poród przedwczesny w 26tyg było to 3 cięcie (niestety synek zmarl) na początku stycznia zaczęłam plamic, później dostałam okresu i tak jest w kółko do dnia dzisiejszego. plamienia żywa krwią na przemian z okresem. czekam na wyniki cytologiczne i bakteriologivzne. trochę się obawiam tych plamien. czy może być tak że macica jeszcze się nie wygoila dobrze i dlatego jest to plamienie? (śluz z krwia)

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie plamienia mogą być również spowodowane chorobą trofoblastycznę. Niezbędna jest dalsza diagnostyka.