Czy mając założoną Mirenę, można stosować kulki gejszy? Czy istnieje ryzyko przypadkowego usunięcia wkładki wraz z kulkami?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani, istnieje ryzyko usunięcia wkładki z jamy macicy podczas wyciągania kulek gejszy (podobnie, jak w przypadku tamponów). Jednakże trudno jest oszacować prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.