Czy mało obfity okres to powód do zmartwień?

Dziś jest drugi dzień mojego okresu. Moim problemem jest to, że zawsze jest on obfity i naprawdę bolesny, tym jednak razem jest on mało obfity, nie pojawiły się żadne bóle, a na podpasce przeważa kolor brązowy a nie czerwony. mam się martwić czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może powodem są zaburzenia hormonalne. Konieczna wizyta u ginekologa a czy jest możliwość ciąży?