Czy mam zwiększyć dawkę Bisocard?

Witam. Od 04.17. cierpię na zaburzenia rytmu serca. W badaniu Holter: Aberrant Total 1418, Premature Aberrants 1057. UKG serca bez istotnych anomalii (oprócz wiotkich, ugiętych płatków MV z obecnością małej MR "do "). Lekarz przepisał mi Bisocard 2,5 mg (1 t./dz.) i potas z magnezem zażywane od 12.06. Od około 20.06. radykalna poprawa. W dniu 20.07. powrót fatalnego samopoczucia z bardzo silnie odczuwanym uderzeniem serca po skurczu przedwczesnym. Czy mam zwiększyć dawkę Bisocard? Wizyta 09.17

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie napisała pani najważniejszej rzeczy, jaki jest puls ? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu i EKG zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam