Czy mam zwiększyć dawkę Bisocard?
Witam. Od 04.17. cierpię na zaburzenia rytmu serca. W badaniu Holter: Aberrant Total 1418, Premature Aberrants 1057. UKG serca bez istotnych anomalii (oprócz wiotkich, ugiętych płatków MV z obecnością małej MR "do "). Lekarz przepisał mi Bisocard 2,5 mg (1 t./dz.) i potas z magnezem zażywane od 12.06. Od około 20.06. radykalna poprawa. W dniu 20.07. powrót fatalnego samopoczucia z bardzo silnie odczuwanym uderzeniem serca po skurczu przedwczesnym. Czy mam zwiększyć dawkę Bisocard? Wizyta 09.17

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Nie napisała pani najważniejszej rzeczy, jaki jest puls ? Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu i EKG zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam