Czy mimo bardzo dużej ilości znamion mogę się opalać z odpowiednio wysokim filtrem?

Witam, mam dużo pieprzyków, kiedyś opalałam się dużo na solariu i nie używałam żadnych filtrów, większość znamion została niedawno przebadana dermatoskopem, a jedno nowe zostało wycięte ( nic nie wykryto ). Czy mimo bardzo dużej ilości znamion mogę się opalać z odpowiednio wysokim filtrem? Solarium oczywiście odpuściłam.

Opalać się 9-11 i 15-17 , filtr ok.30 , Poza tym proponuję badanie dermatoskopowe u mnie w W-wie , ul..Mokotowska 15 ,Fundacja PFESO, tel. rej.223314140, mozna mnie obejrzeć na portalu abczdrowie-tam są moje klipy nt.znamion i czerniaka , ZAPRASZAM, zż