Czy mimo poprzedniego okresu, mogłam zajść w ciążę?

ostatnio miałam stosunek 17 stycznia, ale po tym ok. 24 stycznia miałam okres, lecz w lutym sie nie pojwił i czekam do tej pory, czy jest jakaś szansa ze mimo poprzedniego okesu jestem w ciązy ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tak teoretycznie istnieje taka szansa, jednakże jest to mało prawdopodobne. Jeżeli nie jest Pani pewna zalecam wykonanie testu ciążowego. Pozdrawiam