Czy mogą pojawić się skutki uboczne przez to, że zakrzep nie rozpuścił się do końca?

6 miesięcy temu wystąpiła u mnie zakrzepica teraz w badaniu doplera wyszło ze żyła biodrowa zewnętrzna drożna jedynie na krótkim odcinku. Noga boli i puchnie. Mam pytanie czy moga pojawić sie jakies skutki uboczne przez to Że zakrzep nie rozpuścił sie do końca? I czy wogole sie rozpuści? Czego unikać? Pozdrawiam

Witam. W tej sytuacji bezwzględnie konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia mającego na celu rozpuszczenie zakrzepów. Proszę skonsultować wynik z lekarzem prowadzącym.