Czy mogę brać Castagnus na uregulowanie miesiączek po łyżeczkowaniu?

Proszę o interpretację wyników za dwa tyg mam dopiero wizytę,TSH 3-cia gener 0,685,Estradiol 117,6.FSH 10,2. LH 3,8 Progesteron 0,54 Prolaktyna 4,2 i czy mogę brać castagnus na uregulowanie miesiączek jestem po łyżeczkowaniu (endometrium)i czy są oznaki menopauzy z wyników

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, interpretacji wyników dokonuje się w zależności od dnia cyklu, w którym wykonano badanie oraz norm właściwych dla danego laboratorium. Tabletki castagnus obniżją stężenie prolaktyny, a jeśli przyjąć ogólne normy normy, stężenie prolaktyny jest u Pani w normie. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem prowadzącym, który dokona właściwej interpretacji w odniesieniu do wskazań do badania i fazy cyklu, gdy były wykonane. pozdrawiam.