Czy mogę być homoseksualna?

Mam 20 lat i nie odczuwam popędu płciowego. Nie odczuwam potrzeby masturbacji. Mój cykl miesięcny trwa od 2 do 4 miesięcy. Przez rok byłam z chłopakiem, ale nie doszło do zbliżenia. Obawiam się, że jestem homoseksualna. Zauważam zywsze bicie serca jak pomyślę o akcie z kobietą jednakże nigdy nie odczuwałam takiego pragnienia realnie. Co więcej zawsze zakochiwalam sie w mężczyznach, ale dość szybko uczucie to mijalo (jak zaczynało się układać ). Czy mogę być homoseksualna?

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu, nie można jednoznacznie potwierdzić Pani pytania, widzę natomiast celowość kontrolnej diagnostyki, w kierunku hormonów kobiecych i tarczycy.

Sugeruję Pani, żeby zwrócić się na konsultację do ginekologa i do lekarza pierwszego kontaktu.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej