Czy mogę jeść jakieś wysokokaloryczne batony albo odżywki dla sportowców?

Mam 185 i z wagi 78 kg schudłem do 68 kg zaczynam się wstydzić własnego ciała mam prawie 40 lat i ciało jak chłopak od 5 miesięcy pracuje fizycznie 12h 4-5 dni w tyg w ciągłym ruchu,tracę dużo kalorii a zjeść mogę posiłek raz w ciągu dnia,czy mogę jeść jakieś wysokokaloryczne batony albo idżywki dla sportowców bo nie wiem jak to wpłynie na organizm .Robiłem wszelkie badania i ze zdrowiem jest ok.

Witam,
jeżeli jest Pan zdrowy i z badań wychodzi wszystko w porządku to może Pan spożywać wspomniane produkty.
Nie mniej jednak batony czy odżywki mogą stanowić jedynie uzupełnienie diety a podstawą są pełnowartościowe posiłki.

Jeżeli miałby Pan problem z ustaleniem diety zachęcam do kontaktu, chętnie pomogę.
kontakt: tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk