Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży?

Dzień dobry, w ostatnim roku schudłam prawie 40 kg, w tym czasie zdarzyło mi się czekać na okres prawie półtora miesiąca. Dodam, że cykle mam nieregularne, od 21 do 35 dni. Ostatni okres skończył się 31 maja. Do tego czasu nie pojawił się. Żyje w dużym stresie, do tego choruje na cukrzycę typu pierwszego. Czy mogę być w ciąży?

Witam,
zaburzenia miesiączkowania są spowodowane dużym spadkiem wagi, stresem ale oczywiście może tez być Pani w ciąży. Proszę wprowadzić zdrową dietę i wykonać test ciążowy.
Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk