Czy mogę jeszcze raz skorzystać z tej diety, którą kiedyś zalecił mi dietetyk?

Witam. Jako 20-latka odchudzałam się pod okiem dietetyka. Udało mi się zrzucić 10kg na diecie 1200kcal, bez efektu jojo. Teraz mam 28 lat i po ciąży znowu wróciłam do wagi sprzed odchudzania. Moje pytanie brzmi, czy mogę jeszcze raz skorzystać z tej diety, którą kiedyś zalecił mi dietetyk? Czy będę widziała takie same efekty? Dodam, że nie karmię już piersią i nie mam żadnych problemów zdrowotnych.

Witam
Dieta została kalorycznie dobrana do Pani ówczesnych potrzeb. Teraz sytuacja uległa zmianie i tak niska kaloryczność może być dla Pani niewskazana. Dodatkowo doszły nowe zalecenia etc.

Może Pani udać się na jedną konsultację - po zebraniu wywiadu dietetyk udzieli Pani odpowiedzi na to pytanie.

Pozdrawiam i zapraszam na konsultację on-line:
www.poradnialubczyk.pl

Witam,

ta dieta nie nadaje się ponownie do stosowania. Jest Pani w innym wieku, inna jest przyczyna zredukowania masy ciała. Teraz dieta powinna zostać dobrana zupełnie inaczej.

Pozdrawiam.
www.nutricus.pl