Czy mogę kupić jakieś tabletki na uspokojenie?

Dzień dobry, niedługo moja pierwsza wizyta u psychiatry.. jak tylko o tym myślę od razu czuję mega stres. Czuję bardzo szybkie bicie serca, ściska mnie w brzuchu oraz w klatce i ciężko mi się oddycha.. boje się, że na samej wizycie będzie to samo, że tak się zestresuje, rozpłacze, że nie będę w stanie się uspokoić i nic powiedzieć. Czy przed wizytą mogę kupić jakieś tabletki na uspokojenie w aptece?

Witam! Myślę, że nie jest to konieczne. Jeśli lekarz zobaczy Pana "w naturze", czyli bez dodatkowych uspokajaczy, to jego ocena będzie pełniejsza. Jeżeli jednak Pan się upiera przy swoim pomyśle, to coś ziołowego bez recepty, trzeba będzie lekarza uprzedzić, że sam się Pan wycisza - aby nie było zafałszowane wrażenie. Powodzenia, więcej wiary w siebie i lekarza W. Łuczkowski.