Czy mogę leczyć się w przychodni?

Mam ograniczone prawa nad dziecmi jestem w trakcie rozwodu i jestem uzalezniona od dopalaczy ale nie mam sadownie przymusowego leczenia jestem po detoksie i nie biore juz .maz twierdzi ze nie moge wrocic do domu do dzieci bo jestem zagrozeniem i ich zabiora do domu dziecka prosze o porade czy moge wejsc do domu jestem glownym najemca i leczyc sie w przechodni czy musze na rok jechac do monaru

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący Panią, który zna Panią i Pani historię.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

w związku z tym, że jest to proces złożony, wynikający z określonych działań, wymaga opinii osób, które zajmują się sprawą, co pozwoli na wydanie obiektywnej oceny i umożliwi właściwe postępowanie, przynoszące optymalny rezultat.

Pozdrawiam serdecznie