Czy mogę mieć chorobę tarczycy?

Witam choruje na niedoczynnosc tarczycy ,hashimoto,astme,refluks żołądka oraz mam bakterie h.pylori leczony jakis czas temu antybiotykiem, w pazdzierniku tamtego roku urodzilam coreczke i od tamtej pory nie bralam zadnych lekow,jednak od 3dni przyjmuje euthyrox 25 ,dekristol 20000j. oraz lactomag b6 poniewaz mam niedobory witamin i zaczelam sie obawiac jadac autem lub zostajac z dzieckiem w domu,poniewaz robie sie niespokojna, i chodze jak struta jestem senna a zarazem rozdrazniona. Czy to jest nerwica czy objawy moga byc spowodowane niedoborami i chorobami tarczycy?Proszę o pomoc

Szanowna Pani,

objawy mogą być spowodowane chorą tarczycą, rozregulowaniem gospodarki hormonalnej - brak równowagi hormonalnej - zaburzenia hormonalne. Zalecane jest też wsparcie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie