Czy mogę ominąć przerwę podczas stosowania Nuvaring?

Witam przyjmuje krążki antykoncepcyjne nuvaring czy mogę nie robić 7dniowej przerwy co drugi cykl I jak często można omijać przerwę?

"Postępowanie w razie chęci opóźnienia wystąpienia krwawienia

Chociaż nie jest to zalecane, można opóźnić wystąpienie miesiączki (krwawienia z odstawienia),

zakładając nowy system terapeutyczny dopochwowy bezpośrednio po usunięciu poprzedniego, bez

okresu przerwy w jego stosowaniu. Nowy system terapeutyczny dopochwowy można stosować nie

dłużej niż przez 3 tygodnie. W okresie stosowania nowego systemu terapeutycznego dopochwowego

może wystąpić plamienie (pojedyncze krople lub plamy krwi) lub krwawienie śródcykliczne. W celu

wywołania krwawienia z odstawienia, należy system terapeutyczny dopochwowy usunąć. Zaleca się

regularną tygodniową przerwę między kolejnymi systemami."