Czy mogę podać córce jakąś silniejszą maść regenerującą?

Witan corka lat 8 od sierpnia ma krwawienie swierza krwia z odbytu podczas parcia na stolec dosc czeste z guzka krwawniczego lekarz kazal.obserwowac ewentualnie skieruje na kamere, dawalam posterisam masc lecz brak poprawy czy moge podac jakas silniejsza masc regenerujaca jak procto glyvenol?

Aby złagodzić dolegliwości związane z chorobą, zaleca się wykonywanie nasiadówek w naparze z rumianku lub kory dębu oraz stosowanie miejscowych leków na hemoroidy (np. z dobesylanem wapnia czy lidokainą) bez recepty – ściągających, przeciwbólowych i przeciwzapalnych dostępnych w postaci maści, kremów czy czopków. Żylaki odbytu u dzieci zwykle są bardzo małe i rzadko wymagają interwencji chirurgicznej.