Czy mogę pracować przy napadowym częstoskurczu nadkomorowym?

Witam, mam mały problem, jestem już ponad rok czasu po Ablabcji, miałem napadowy częstoskurcz nadkomorowy, do tej pory nie miałem żadnych problemu oprócz tego ze od czasu do czasu po pobolewalo ale podobno tak miało być do roku czasu po tym właśnie zabiegu, ale od paru dni serce zaczęło mnie kłóć dziwnie przez co nie mogę normalnie pracować, a pracuje w Holandii na szklarni przy zbiorach ogórków fakt jest duszno i tu jest moje pytanie co powinienem robić pracować dalej i czekać aż przejdzie czy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przynajmniej zapis EKG aby móc coś więcej powiedzieć proszę pilnie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu