Czy mogę prostować zęby tą metodą?

Witam. Chciałabym wyprostować zęby metodą ekstrakcyjną jednak za pomocą nakladek np. Invisalign. Czy mogę prostować zęby tą metodą przy ekstrakcji czterech czwórek ?

Technika Invisalign niesie ze sobą spore ograniczenia - często trzeba najpierw a pewien czas założyć stały aparat a potem dokończyć leczenie techniką Invisalign. Jak zwykle - konieczne jest kompleksowe zbadanie Pani przypadku. Pozdrawiam