Czy mogę przewidywać przyszłość?

Witam, mam pytanie: czy to zbieg okoliczności, że rok przed powstaniem rurociągu mówiłem o tym swoim znajomym i wykładowcom? Po roku powstaje rurociąg na dnie bałtyckim.

Kolejna akcja już wydążyła się jak wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym, po tym jak dziewczyna zdradziła mnie z Arabem, określono zaburzenia psychotyczne w szpitalu, miałem jazdy na temat p. Kaczyńskiego. Konkretnie polegało to na tym, iż był on czarnym krukiem i ma go zastąpić biały orzeł, który zrzuci go z gniazda. Kolejna akcja dotyczy wykradnięcia projektów rakiet - nie wiem czy nie chodzi o projekty tarczy antyrakietowej, jazdy niezłe, wiem, ale dlaczego się sprawdziły?

Dziś już nie biorę leków po 3 latach leczenia. Czy ktoś mi powie, czy ktoś notuje to co mówią ludzie chorzy psychicznie? I jak to się ma do tego co widziałem w urojeniach i co się wydarzyło - możne to być zbieg okoliczności?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Wypowiedzi osób cierpiących na zaburzenia psychotyczne są odnotowywane w dokumentacji medycznej - wypowiadane treści urojeniowe i relacjonowane halucynacje uzasadniają rozpoznanie danego zaburzenia.

Obecnie nie ma dostępnych badań, które miałby potwierdzać profetyczne zdolności osób cierpiących na tego typu zaburzenia.

Z pozdrowieniami