Czy mogę się jakoś pozbyć wklęśnięcia na czubku nosa?

Czy jak ja mam na czubku nosa wklesniecie. CZY JEST MOZLIWOSC TAKIEGO CZEGOS ZMINIMALIZOWAC ZEBY BYLO PRAKTYCZNIE NIE WIDOCZNE .PO PRZEZ SERIE ZABIEGOW CZTERY RAZY LASEREM CO2 W ODSTEPIE KAZDY ZABIEG CO JEDEN MIESIAC I TEZ WIADOMO UZYWAC PO ZABIEGU KREMOW KTORE PRZEPISAL LEKARZ CHIRURG I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Najlepiej, żeby bezpośrednio tą zmianę ocenił chirurg plastyczny i to on powinien Panu wytłumaczyć w jaki sposób to zniwelować. Metod jest wiele także chirurgicznych, które muszą być dobrane indywidualnie.