Czy mogę się spodziewać, że to zespół Hornera, a co za tym idzie guz Pancoasta?

Dzień dobry, mam 22 lata, ostatnio pytałam o ciśnienie, w związku z czym robiłam badania. Wszystko oprócz pdw i odrobinę podwyższonego cholesterolu jest dobre. Zaczęłam się martwić bo zauważyłam że w świetle łazienki moje źrenice są nierówne. Lewa jest większa od prawej, lub odwrotnie. W świetle dziennym obie są takie same. Nie mam żadnych dodatkowych objawów. Dodam że obecnie przechodzę angine ropna, a dwa miesiące temu badał mnie okulista i wszystko było w jak najlepszym porządku. Czy mogę się spodziewać że to zespół hornera a co za tym idzie guz pancoasta? A jeżeli nie, to czym może być to spowodowane?

Witam. Miosis,ptosis enophthalnus- z. Hornera. sama żrenica to za mało.Nierówność może być wywołana niedawną infekcją. Proszę odczekać 2 tygodnie. Jeżeli anizokoria będzie nadal się utrzymywać zalecam wizytę u neurologa.Pozdrawiam serdecznie