Czy mogę starać się o cesarskie cięcie?

Witam mam pytanie rodziłam dwa razy przez vacuum. Po tych porodach miałam przetaczaną krew marzyłam o 3 dziecku i udało się. W tej chwili jestem w 31 tc mam dużą anemie i na dodatek podwyższony cukier więc jestem na diecie. Dzidziuś jest duży poprzednie dzieci przekraczały 4 kg. Czy mogę staraćsię o cc. Pytałam swojego lekarza to powiedział że da mi skierowanie na cc ale to wszystko zależy od ordynatora szpitala. Czy takie skierowanie nie wystarcza? Czy decyzja musi paść z góry?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ostateczna decyzje zawsze podejmują lekarze będący na dyżurze w szpitalu po konsultacji z ordynatorem.
Pozdrawiam