Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

tabletki Hydrominum wspomagają odchudzanie, usuwają toksyny i pomagają pozbyć się cellulitu. Ponadto usuwają nadmiar wody z organizmu spowodowany m.in. korzystaniem z antykoncepcji hormonalnej.

Może Pani jednocześnie przyjmować tabletki antykoncepcyjne oraz preperat Hydrominum. Nie zaburzy to skuteczności antykoncepcyjnej, gdyż produkty te nie wchodzą ze sobą w interakcje.

Potwierdzeniem będą odpowiedzi specjalistów na podobne pytania. Znaleźć je można po kliknięciu w poniższe linki: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/mozliwosc-przyjmowania-hydrominum-przy-antykoncepcji-hormonalnej, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stosowanie-hydrominum-i-turbo-slim-podczas-antykoncepcji-hormonalnej.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty