Czy mogę uznać, że opróżnił piersi?

Witam, mój synek dziś wieczorem skończy 2 tygodnie:-) mam pytanie dot karmienia piersią. Otóż jeśli synek po ok. 5 minutach ssania piersi wypluwa brodawkę, łapie, wypluwa, łapie i tak w kółko, (nie płaczę) ja zmieniam pierś i po kilku minutach ssania to samo, piersi miękką ale nie są bardzo miękkie. Czy mogę uznać że opróżnił piersi? Jeszcze kilka dni temu karmienie trwało w nieskończoność, ważony będzie w przyszłym tygodniu. Położna przyjdzie w poniedziałek. Martwię się czy napewno najada się tak szybko. Proszę o szybką odpowiedź i bardzo dziękuję.

jeśli piersi nie miękną do końca tzn że prawdopodobnie nie zostały opróżnione, można spróbować po karmieniu wymasować pierś i sprawdzić, czy mleko wypływa jeszcze, ewentualnie użyć laktatora pozdrawiam