Czy mogę założyć licówkę na ząb mleczny?

Witam. Czy moge zalozyc licowke na zab mleczny? Jest on mniejszy od pozostalych I wyglada to nieestetycznie

Ząb mleczny występujący przy zębach stałych najczęściej ma bardzo krótki korzeń (występuje jako ząb mleczny przetrwały, zazwyczaj z powodu braku odpowiedniego zawiązka zęba stałego) i prędzej czy później dojdzie do jego utraty. Można wykonać odbudowę (poszerzenie) takiego zęba zarówno materiałem kompozytowym jak i licówką, ale trzeba się liczyć z tymczasowością tego rozwiązania.