Czy mogę zarazić wirusem swojego obecnego partnera oraz jak wygląda profilaktyka?

Witam. Dowiedziałam się, że zostałam zarażona wirusem HPV. Proszę o informacje, czy w związku z tym mogę zarazić wirusem swojego obecnego partnera oraz jak wygląda profilaktyka? Czy osoby przebywające w moim otoczeniu mogą się zarazić? jeżeli tak, to w jaki sposób? Będę wdzięczna za jak największą liczbę informacji na temat wirusa HPV. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Współżyjąc z partnerem nie uniknie Pani jego zakażenia. U jednego partnera mogą być zmiany skórne u innego nie. Można zrobic testy, ale ujemny test nie wyklucza w 1005 zakażenia. Poza , tym nie ma tabletki , która leczy. Leczenie polega na usuwaniu zmian . W razie pytań , badan zapraszam na wizytę. Pozdrawiam. KG www.d3med.pl