Czy mogę zaszczepić sześciomiesięczne dziecko przeciw żółtaczce, jeżeli robi zielone kupy od dwóch tygodni?

Witam! Czy mogę zaszczepić sześciomiesięczne dziecko przeciw żółtaczce, jeżeli robi zielone kupy od dwóch tygodni? Od tygodnia ma małą wysypkę na brodzie. Dziecko je w normie, jest radosne, nie ma innych dolegliwości. Ma już dwa ząbki i obecnie znów zaczynają się wyżynać ząbki. Wkłada wszystko do buzi i bardzo się ślini.

Lek. Tomasz Budlewski

Kwalifikacja do szczepienia może odbyć się tylko i wyłącznie w gabinecie lekarskim. Proszę udać się do pediatry.