Czy mogłabym zajść w ciążę podczas seksu oralnego?

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy można zajść w ciążę podczas stosunku oralnego, tzn. jeśli tylko i wyłącznie kobieta sprawia przyjemność mężczyźnie, w wyniku czego dojdzie do połknięcia przez nią nasienia? Czy mogę dać taką przyjemność mojemu partnerowi bez żadnych obaw o ciążę? Oczywiście nie nastąpi potem zamiana ról, a ja będę ubrana, tj. w bieliźnie i w spodniach, aby wykluczyć możliwość znalezienia się nasienia w pobliżu moich narządów rozrodczych.

Z góry dziękuję za odpowiedź, choć pytanie może wydać się Państwu dziwne czy niedorzeczne, ja wolę mieć pewność.

Redakcja abcZdrowie

Nie jest możliwe zajście w ciążę podczs stosunku oralnego, a  połkniecie nasienia nie ma tu znaczenia.