Czy mogłam uszkodzić sobie staw?

Witam od miesiąca zaczęłam uprawiać nordic walking i robie od 6 do 8 km min 4 razy w tygodniu. Ostatnio mam problem z biodrem. Nie boli mnie caly czas ale czasami przy stawianiu nogi "rąbnie" mnie tak ze robi mi sie słabo. Jezeli po tym ataku poloze sie czuje to delikatny ból uda w okolicy posladka prawego rozchodzacy sie lekko na bok i lekko w dół. Mam 29 lat i jestem osoba z nadwaga. Czy to problem ze stawem czy cos sobie uszkodzilam?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne bezpośrednie badanie lekarskie i Ew wykonanie rtg stawów biodrowych