Czy mogło dojść do przeniesienia nasienia w tej sytuacji?

Witam przychodzę z takim zapytaniem Jakie jest prawdopodobieństwo aby doszło do czegoś jeśli na palcach miałam prrejakulat i po jakiś 2-3 minutach wsadzilam sobie palec do pochwy ? Czy szanse są duże ? Oraz czy jest możliwość ze do czegoś doszło dopiero po okresie ? Jeśli sytuacja miała miejsce 10 dni przed okresem ? Czy jest duże prawdopodobieństwo ze przeniosłam sobie plemniki do pochwy za pomocą palców ? Proszę o szybka odpowiedz

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

istnieje możliwość przeniesienia plemników na palcach do dróg rodnych kobiety, co stwarza ryzyko zajścia w ciążę.

Wiele zależy jednak od fazy cyklu oraz okoliczności. Skoro sytuacja miała miejsce 10 dni przed okresem, to mogły to być dni płodne. Wówczas istnieje największe ryzyko zapłodnienia.

Jeśli jednak menstruacja przyszła o czasie i wyglądała tak jak dotychczas, to najprawdopodobniej nie zaszła Pani w ciążę. Dla pewności proszę jednak wykonać test ciążowy, który da Pani ostateczną odpowiedź na pytanie, czy doszło do zapłodnienia w opisany przez Panią sposób.

Podobne pytania znajdzie Pani tutaj:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/petting-dzien-po-zakonczeniu-dniu-plodnych,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/prawdopodobienstwo-zaplodnienia-przy-przeniesieniu-preejakulatu-na-palcach-partnera,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/mozliwosc-zajscia-w-ciaze-bez-wytrysku.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.