Czy mogło dojść do zapłodnienia w czasie seksu analnego?

Witam jakos czas temu uprawialam z chłopakiem seks analny i doszlo to wytrysku w odbycie i nie jestem pewna czy mogłoby dojść w ten sposób do zapłodnienia gdyż nasienie potem wpłynęło z odbytu ale wszystko potem wytarłam aby nie doszlo do zapłodnienia jednak sie boje bo ostatnio troche mi brzuch urósł i boje sie o to ze w jakiś sposób moglo dojsc do zapłodnienia. Dodam ze jutro mam wizyte u ginekologa. Pozdraqiam i prosze o szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że teoretycznie jest możliwe. proszę kierować się zaleceniami lekarza ginekologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.