Czy mój organizm zaatakowały grzyby?

Witam.Mam podejrzenie ze mój organizm zaatakowały grzyby.Jestem prawie 7 lat po operacji wszczepienia endoptotezy biodra której efektem jest ograniczenie ruchowe wydłużenie kończyny oferowanej ok.5 cm.Ból brak ruchu nie potrafię siedzieć doprowadziło do spożywania tramalu 100mg w ilosciach do 6 szt.na dobe.Mam uszkodzone nerki.żołądek. ostatnio pojawiły się zmiany skórne. zmęczenie. Podobno dopadła mnie łuszczyca skóry i stawów. Faszeruje mnie reumatolog chemia.Jak rozpoznać czy to nie grzyby

Lek. Tomasz Budlewski

Opis nie wskazuje na infekcje , konieczne odpowiednie leczenie farmakologiczne , Proponuje zgłosić się do internisty