Czy moja 9-miesięczna córka spożywa za mało posiłków stałych w ciągu dnia?

Witam. Moja córka ma prawie 9 miesięcy. Jest karmiona piersia. Od 5 miesiecy je posilek staly w formie zupki lub obiadku. Dostaje tez owoce,w tubce badz zmiksowane przezemnie. Czyli 2 posilki dziennie reszta to piers. Ale w miedy czasie je chrupka kukurydzianego,zawsze dostaje troche mojego jedzenia bo lubi probowac. Nie za bardzo lubi kaszki bo sa za slodkie. Przybiera na wadze prawidlowo ale mam wrazenie ze za malo posilkow stalych spozywa w ciagu dnia. Prosze o rade w tej sprawie

Podstawą karmienia do ukończenia 1rż jest mleko, ale proponuję aby dziecko dostawało już kaszkę zbożową, zupkę i mięsko plus owoce pomiędzy KP. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.