Spożywanie jedynie mleka przez 9-miesięczne dziecko

Dzien dobry, mam pytanie dot. 9mies. niemowlaka. Dziecko nie chce jesc zadnych posilkow stalych, pije tylko mleko z piersi. Jaka moze byc przyczyna niecheci do jedzenia? Dodam ze przez pierwsze dwa miesiace wprowadzania posilkow dziecko jadlo bardzo chetnie lyzeczka zarowno zupki jak i owoce. Nie ma jeszcze ząbkow. Pozdrawiam :-)

Aleksander Ropielewski

Należy przeanalizować okoliczności niechęci do jedzenia. NIe jest to sytuacja noralna i wymaga uwagi, jednak mam za mało informacji odnośnie pokarmów, sposobu ich podawania, stanu zdrowia dziecka i innych okoliczności.