Czy moje badania świadczą o wznowieniu WZW typu C?

W marcu ubiegłego roku zostałam wyleczona z WZW typu C. Wynik na obecność wirusa HCV był negatywny po zakończonym leczeniu. Wczoraj tzn.17sierpnia zostałam wypisana ze szitala oddz wewn. , gdzie zostałam przyjęta z powodu silnych dolegliwości bólowych nadbrzusza po stronie prawej i lewej, promieniujących do pleców. Podczas jednego z napadów strasznego bólu , podano silne leki P/bólowe i rozkurczowe. kamieńie2 przesunęły się w drogach żółciowych i w efekcie wydaliłam. Pęcherzyk żółć, usunięto 20 lat temu.Z badań kontrolnych wynikłó , że bilirubina ,CRP, i inne parametry obniżyły się, bad przegl j brzusznej, usg i rezonans nie stwierdził kamieni.Kontrolne badanie wirusa zap. wątroby typu c wykazało: przeciwciała anty HCV -powtarzalnie reaktywny. Pewnie za dużo napisałam ale proszę mi wytłumaczyć czy to wznowa ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jaka metoda oznaczone przeciwciała i konieczna wizyta u lekarza chorob zakaźnych i ustalenie dalszej kontroli