Czy moje dziecko będzie miało wadę zgryzu?

Witam. U mojego 8 miesięcznego synka podejrzewam że będzie miał wadę zgryzu. To u nas rodzinne. Dolna szczękę ma wysunięta do przodu, bo widzę po ustawieniu jedynek względem siebie. kiedy powinnam udać się do ortodonty bądź innego lekarza celem rozpoczęcia jakichs działań które wspomogą leczenie?

W tym wieku radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia ewentualnych zaburzeń czynnościowych które mogą prowadzić do powstania wady zgryzu i postawy. Pozdrawiam