Czy można założyć aparat ortodontyczny mając most 3-punktowy?

Mam pytanie odnośnie możliwości założenia aparatu ortodontycznego. Mam tyłozgryz, na który kiedyś nosiłam aparat. Niestety, w związku z wyrwaniem zęba ponad rok temu wszystko zmiany ort. się cofnęły, powstał odstęp między szczękami i strasznie wykrzywiły się do przodu górne jedynki nie mając żadnego styku z żuchwą. I czy mogłabym założyć aparat, kiedy na dolnej szczęce między 4 a 6 mam założony most 3punktowy?

Most stanowi jedynie względne przeciwwskazanie . Lekarz musi zapoznać się ze wszystkimi aspektami związanymi wadą zgryzu - zwłaszcza z przyczynami nawrotu wady. Zwykle tego typu wady są spowodowane wadą postawy, zgryzu i zaburzeniami metabolicznymi. Pozdrawiam