Jak radzić sobie z bólem krzywego zęba?

Zacznę od tego ze mam problem ortodontyczny. Mam krzywą dolną jedynkę. Po pierwsze, jest przerwa miedzy dolnymi jedynkami, a dodatkowo ta prawa jest skrzywiona o jakieś 30 stopni. Miedzy nią a dwójka jest tez lekka przerwa. I tu jest problem- ta jedynka mnie boli. Nie jest to ból stały- pojawia się raz na pare miesięcy i trwa koło dwóch tygodni. Zeba wtedy czuje, pulsuje on i dokucza. Nie działają na to leki przeciwbólowe, a próbowałam nawet ketonal. Ból mija przy nacisku, jak przydusze zeba ręka, językiem czy jak ścisne szczękę. Jak tylko ząb poczuje luz, znowu zaczyna bolec. Zwariować idzie... co to może być? Jestem zapisana już do ortodonty ale dopiero na za trzy miesiące był termin prywatnie. Pomocy

Często tego typu bóle są skorelowane z wadą postawy (np chroniczny napięciem mięśni pośladków) - radzę odwiedzić fizjoterapeutę specjalizującego się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn - w Poznaniu jest to Łukasz Burliński. Pozdrawiam