Jak poprawić położenie zęba?

Witam jestem w ostatniej fazie noszenia aparatu . Prawie wszystkie zeby mam proste jednak jest problem z jednym ktory nie chce wejść na swoje miejsce(dolna jedynka) jest zwrócony troche do tyłu. Pani ortodontka wspomniała cos o strippingu jednak powiedziała ze mi tego nie zrobi gdyż powiedziała iż jestem wrażliwy na kwaśne rzeczy i jestem narażony na próchnice. Jednak ten lekko wystający ząb mi przeszkadza. Potrzebuje porady dotyczącej możliwości poradzenia sobie z tą sytuacją. Pozdrawiam

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR. Np. Łukasz Burliński w Poznaniu. Bardzo często tego typu problem dotyczący położenia dolnych siekaczy jest związany z napięciem mięśni postawy (m. in. pośladków). Warto też poprawić pH organizmu przyjmując preparaty zawierające minerały i zmienić dietę. Pozdrawiam