Jak postępować z wysuniętym zębem?

Witam. Za miesiąc mam umówioną wizytę ma zdjęcie aparatu stałego. Mam go już trzy lata, a powodem jego założenia była diastema. Same zęby przed założeniem aparatu były proste i leżały w tzw. jednej lini. Po tych trzech latach zęby faktycznie się zeszły, jednak jedna jedynka jest bardziej wysunięta do przodu oraz dwójka po jej przeciwnej stronie czego wcześniej nawet po tych 2 latach nie zauważyłam. Co mam zrobić? Po zdjęciu mam mieć przezroczyste zdejmowane nakładki. Czy one pomogą zębom wrócić na swoje miejsce?

Radzę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Najwyraźniej istnieją niezrównoważone siły które są silniejsze od wywieranych przez aparat. poza tym warto przed zdjęciem aparatu skonsultować się z dobrym fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR - w Warszawie jest to np Paulina Sobczak. Pozdrawiam