Jak postępować po podrażnieniu nerwu?

Witam, Jestem trzy miesiące po zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej i wszczepieniu implantów w szczęce i ponad miesiąc po wszczepieniu następnych implantów zębowych na dole w żuchwie . Po ostatnim zabiegu pozostało mi lekkie odrętwienie małego obszaru dolnej wargi i brody. Podczas wizyty kontrolnej lekarz stwierdził ze został trochę podrażniony nerw ,ze to się zdarza. Lekarka uspokoiła mnie zapewniając ze z czasem wszystko wróci do normy. Chciałabym zastosować terapie urządzeniem do elektrostymulacji na mięśnie miednicy kegla . Przeczytałam jednak ze implanty zębowe są przeciwwskazaniem ?. Wcześniej z powodzeniem stosowałam takową terapię domowym urządzeniem do elektrostymulacji i chciałabym ja kontynuować . Proszę o poradę w tej kwestii. Czy ewentualnie po takim czasie można poddać się zabiegowi laserowemu „Monalisa touch” celem zapobieżenia inkontynencji?. Pozdrawiam

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów i ich skutecznego usunięcia. Pozdrawiam