Co zrobić z takim bólem po wszczepieniu implantów?

a co mnie czeka jezeli mam wszczepione implanty ok 10 lat temu i juz wtedy po wszczepieniu odczuwalam ból i takie uczucie rozpierania calej szczęki dolnej i wrazenie jak by byly za ciasno osadzone. Lekarz mi wtedy mowil ze to bol dziasla. Pp paru layach ojazalo sie ze mam potworny zanik kosci i implant trzyma sie juz tylko w 2 mm kosci czyli pewnie niedlugo spadnie:( a lekarz mowi ze blisko jest nerw. Co bedzie jezeli ten nerw sie odsloni?. Teraz boli caly czas, a najbardziej podczas jedzenia cieplych lub zimnych posilków ibpicia oraz nawet na podmuch wiatru:(. Prosze o pomoc

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Dobrze jest wykonać badania laboratoryjne w celu ustalenia przyczyn zaniku kości. Pozdrawiam