Z jakim lekarzem skonsultować stan moich ust po aparacie ortodontycznym?

Witam. Po zdjęciu aparatu ortodontycznego ( około 3 lata temu ) zaczęły przekrzywiać mi się usta w prawą stronę ( rynienka podnosowa tez jest skrzywiona ) mam prawą stronę twarzy bardziej zapadniętą a lewa mam lekko spuchnięta . Do jakiego lekarza mam się z tym udać ? Czytam już o leczeniu chirodontycznym , ale nie wiem do jakiego konkretnie lekarza mam się udać. Jaka może być tego przyczyna tego skrzywienia ? Czy udać się do ortodonty czy do osoby zajmującej się stawem skroniowo-żuchowowym czy fizjoterapeuty ortodontycznego ?

Najpierw radzę zwrócić się do fizjoterapeuty specjalizujące się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Potem warto zwrócić się do ortodonty Holistycznego zajmującego się chirodoncją. Pozdrawiam serdecznie